”Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz”a ödül yağdı!

Hayvan haklarına farkındalık ve daha birçok sosyal sorumluluk projesine dikkat çeken ”Diamonds Of Turkey 2021” görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Son zamanların en sevilen dizilen dizilerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a ödül yağdı. Yaşam boyu meslek onur ödülünü değerli oyuncu Turgay Tanülkü alırken, yılın en iyi erkek oyuncusu ise dizinin en sevilen isimlerinden Savaş Özdemir oldu. Müzik dünyasının büyük üstatı Cengiz Kurtoğlu törende yaşam boyu onur ödülünün yanı sıra değerli sanatçı Ayşen Birgör ile yaptığı projeyle de yılın düeti ödülüne layık görüldü. İkili sahnedeki performanslarıyla dakikalarca ayakta alkışlandı.
”Diamonds Of Turkey 2021” ödüllerinde; Bahadır Tatlıöz yılın en iyi erkek pop sanatçısı olurken, Norm Ender ise yılın rap sanatçısı ödülünü aldı. Emel Müftüoğlu’na meslek onur ödülü verilirken başarılı sanatçı sahnede şarkılarıyla davetlilere keyifli dakikalar yaşattı. Kördüğüm ile yılın şarkısı ödülünü Tuğçe Kandemir alırken, Irmak Arıcı ise ödülünü’; pandemiden ve yaşanan her kötü olaydan ilk önce etkilenen gerçek müzisyen arkadaşlarım için alıyorum’ diyerek yılın en iyi çıkış yapan kadın sanatçısı oldu.

Ece Mumay’a Galaksi şarkısı ile yılın en iyi çıkış yapan şarkısı ödülü verilirken, yılın en iyi karadeniz müziği sanatçısı ödülünü de Selçuk Balcı kimseye kaptırmayarak sahnede kendine hayran bıraktı. Yılın en iyi çıkış yapan fantezi kadın sanatçısı ödülünü Cansu Eylül Taş alırken, görme engelli Bilal Göregen, ‘engelli olmak hiç bir başarıya engel değildir’ diyerek yılın sosyal medya fenomeni oldu.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap