Taha Duymaz’dan açıklama geldi, peki kimdir bu Taha Duymaz?

Dezavantajlı şartlarda yemek pişirip Instagram fenomeni olan Taha Duymaz sosyal medyanın gündeminde. Taha Duymaz çektiği videolarla sosyal medyayı ikiye böldü.
17 yaşında Taha Duymaz isimli Instagram fenomeni olan genç, sosyal medyayı ikiye böldü. Hatay’ın Yayladağı ilçesinde yaşayan ve kısıtlı imkanlarla mutfakta çektiği yemek pişirme videoları ile Instagram’da fenomen olan Taha Duymaz, bu haber metni yazıldığı sırada 1.2 milyon takipçiye sahip. Diğerlerinin aksine Taha Duymaz “kısıtlı imkanlar” ile fenomen oldu.

Hakkında yapılan kötü yorumlar ve olumsuz eleştiriler için sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Duymaz, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

https://www.youtube.com/watch?v=MhU9xwVdKXA

Sosyal medya fenomenleri genelde geniş imkanlar ile videolarını çekerken Duymaz hiçbir şey yokken bile izlenilebilirliği kanıtladı. Sosyal medyanın yeni fenomeni 17 yaşındaki Taha Duymaz Hatay Yayladağı ilçesinin Güveççi köyünde yaşıyor ve yemek videoları çekiyor. Annesi ve babası kronik rahatsızlık yüzünden çalışamayan Taha’nın 12 tane de kardeşi var. Geçim kaynakları ise devletten aldıkları 800 TL.

 

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap