25 Film’in yapımcılığını üstlendiği İbrahim Büyükak’ın yazıp, aynı zamanda yönetmen koltuğuna oturduğu, başrollerini Yasemin Sakallıoğlu ile paylaştığı aile komedisi ‘Mutluyuz’ 29 Aralık’ta vizyona girmeye hazırlanıyor. Vizyon öncesi Kanyon AVM’de düzenlenen gala’ya ünlü isimler akın etti.
İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu’nun başrollerinde olduğu filmde onlara Başak Parlak, Anıl İlter, Tolga Evren, Rahmi Dilligil, Buse Kara, Yeliz Kuvancı, Efe Deprem, Banu Fotocan, Camilla Duarte Çakır eşlik ediyor.

Filmin konusu

Yakın arkadaş olan Ferhat ve Aslı, sevgililerinin birbirlerine aşık olmalarıyla talihsiz bir şekilde terk edildikten sonra beraber olmaları gerektiğini anlarlar. Evliliklerinin üçüncü yıl kutlamasında ise ilişkileri adına işler artık yolunda gitmemektedir. Kavgayla geçen kutlama yemeği sonrasında Ferhat, Aslı’nın ilişkilerinden umduğunu bulamadığı korkusuyla yazlık bir otelde Barbaros’un önderliğinde çift terapisi programı satın alır ve Aslı’ya üçüncü yıl dönümü hediyesi olarak tatile çıktıklarını söyler. Otele adım atar atmaz beraber olmak için onları terk eden eski sevgilileri Canberk ve Serra karşılarına çıkar ve Aslı ile Ferhat’ın bu iki çift ve diğerleri ile çıktıkları çift terapisi komik ve eğlenceli bir maceraya dönüşecektir. Sinemaseverleri eğlenceli bir çift komedisine davet eden ‘Mutluyuz’ filmi 29 Aralık’ta sinemalarda olacak.