Sevilen müzisyen Erhan Beydanol, vefatı ile müzik camiasını yasa boğdu

Geçtiğimiz günlerde, kanun sanatçısı sevilen müzisyen Erhan Beydanol beklenmedik bir şekilde hayatını kaybederek müzik camiasını yasa boğmuştu. Bu beklenmedik ölüm karşısında hislerini kelimelere dökmekte zorlanan bir çok sanatçı sosyal medya hesaplarından üzüntülerini dile getirdi.
Ahmet Selçuk İlkan sevilen müzisyen ile ilgili olarak yaptığı paylaşımda; Canım Erhan’ım
Güzel kalpli kardeşim
Bütün sevdiklerini
Eşini çocuklarını o ustalar ustası ellerinle konuşturduğun çağlattığın kanununu böyle bir anda bırakıp gitmek var mıydı kaderde?Ardından seni tanıyan bütün gözler ıpıslak bütün kalpler yasta… Bir anda her şey anlamsızlaştı bu gece…
Sözler kelimeler boğazımızda düğüm düğüm…
Seni en sonsuz sevgilerle son yolculuğuna uğurluyoruz…
İçimiz yana yana…
Allah Rahmet Eylesin” ifadelerini kullandı.

Mesam ise twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşımda ise ”Değerli üyelerimizden Erhan Beydanol vefat etmiştir. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

Productör Suat Aydoğan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; ”Canım kardeşim Kanun üstadı Erhan Beydanol vefat etmiş çok üzüldüm. Allah Rahmet Eylesin Ailesine Sabır diliyorum ( Çok Erken oldu be dostum can kardeşim seni çok özlicem … Nur içinde uyu”

Şarkıcı Özlem Çekem, yaptığı paylaşımda; Çok üzüldüm çok eski tanırım Allah rahmet eylesin güler yüzlü arkadaşım güle güle” ifadelerine yer verdi.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap