Nihat Hatipoğlu’ndan corona virüsü açıklaması!

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’ne Rektörü Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, geçtiğimiz günlerde nedenini bilmediğimiz bir sağlık problemi ile hastanede tedavi altına alınmıştı. Sosyal medyada corona virüsüne yakalandığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. İddialar sonrası Hatipoğlu’nun sosyal medya hesabından ise bir paylaşım yapılmıştı. Paylaşımda “Ya Şafî… Hocamız tedavi görüyor.. Duanızı rica ediyoruz” denilmişti.
Sosyal medya hesabından’da dua isteyen Hatipoğlu akıllara covid-19’u getirdi. Konu ile ilgili oğlu Osman Hatipoğlu’ndan bir açıklama geldi. Oğul Hatipoğlu; ”Dostlar çok soran oldu. Hocamızın rahatsızlığı Covid-19 olup olmadığı belli olmadığı için kesin bir şey söylemiyoruz. Yayılan şeylere itibar etmeyiniz. Hocamız Allah’a binlerce kez hamd olsun ki iyiler. Sadece sizlerden daha iyi olması için dua bekliyoruz.Selam ve dua ile..” ifadelerini kullandı.

Daha sonrasında sosyal medya’da trend sıralamasında birinci sıraya yükselen Nihat Hatipoğlu, gündemin en çok konuşulan ismi oldu. Bir çok ünlü isimden geçmiş olsun mesajları gelirken bugün Hatipoğlu’ndan bir açıklama geldi. Ünlü ilahiyatçı yaptığı açıklamada; ”Sevgili dostlar. Korona tanısı ile tedavi görüyorum. Evimde tedavi oluyorum.Sıkıntılı bir durum yok hamd olsun. Allah bana ve tedavi gören bütün hastalara şifa versin. Arayan, dua eden bütün dostlara teşekkür ederim. Allah hepinizi korusun” dedi.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap