Rasim Öztekin’i yeniden ekranda gören seyirci duygusal anlar yaşadı!

Geçtiğimiz günlerde ani bir şekilde kaybettiğimiz usta oyuncu Rasim Öztekin’in de kadrosunda yer aldığı Seksenler dizisi, setlere kısa bir ara verirken, yeni bölümleri TRT1’de yayınlanmaya devam ediyor. Önceden çekilmiş bölümleri yayınlanan dizinin bugünkü bölümünde Fehmi baba Ayvalık’taki yazlıktan eve geri dönüyor. Dizinin sevenleri yeniden usta oyuncuyu karşılarında görürken buruk bir mutluluk yaşadı. Sosyal medya’da bu konuda yüzlerce paylaşım yapıldı.
Bugün yayınlanan bölüm ile ilgili dizinin Rukiyesi, Özlem Türkad sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı; ”Bu Çarşamba yayınlanacak, çook önce çekilmiş bölümde Fehmi yazlıktan dönüyor ve bir süre daha seyircisiyle olacak. Ben nasıl izlerim bilemiyorum ama haber vermek istedim size.”

Peki bu bölümde neler oldu?

Fehmi yazlıktan dönmüştür. Yazlığın hiç boş kalmamasından şikayetçidir ve yazlığı satmaya karar verir. Rukiye bu durum karşısında şaşkındır. Hulusi yazlığı satmak için hazırlıklara başlar. Mahalle halkı yazlığın satılacağını duyunca şaşırır. Yazlığa onlarda gideceği için Fehmi satmama konusunda ikna etmeye çalışırlar. Bu sırada Gülden bir karar vermiştir. Bu kararını Ahmet’e açıklar. Ahmet bu haberi duyunca çok şaşırır.

Sosyal medya’da Öztekin ile ilgili şu ifadeler kullanıldı;

 

 

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap