Şarkıcı Arif Akpınar, hayatını kaybetti

Seyhan Müzik’in sahibi Bülent Seyhan, geçtiğimiz saatlerde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile sevilen şarkıcı Arif Akpınar’ın hayatını kaybettiğini duyurdu. İlk olarak ”Ah be yar” şarkısı ile tanıdığımız genç şarkıcı, yayınlanan bu şarkısı ile milyonların gönlüne taht kurmuştu. Son yayınladığı çalışmalardan bir tanesi olan ”kilit” ile de güzel bir çıkış yakalayan şarkıcı müzikseverlerden büyük beğeni toplamıştı.
Sosyal medya hesabı üzerinden bu üzücü haberi duyuran yapımcı Bülent Seyhan; ”Arif Akpınar, çok sevdiğim sevgili sanatçım bu genç yaşta bizi bırakıp gittin,ışıklar yoldaşın olsun” ifadelerini kullandı.

Diğer yandan haberi alan bir çok ünlü isim sosyal medya hesaplarından üzüntülerini şu kelimeler ile ifade etti.

Ender Çalışkan; Sen daha çok küçüksün be kardeşim…az önce haberim oldu..ne diyeyim bilemedim, nurlar içinde uyu, devrin daim olsun güzel adam..

Aynur Aydın; ”o kadar üzgünüm ki, daha söylenecek çok şarkı vardi arif ya, mekanın cennet olsun”

Gözde Mukavelat; ”dilimde söz yok. Ahhhhhh diyorum hep bi daha ahhhhh.Yolun ışık biliyorum, mekanın cennet.Dualarım seninle olucak yaşadığım sürece. Hep sorardınız bu şarkı kimin diye Arif’in şarkısı onla ufak söylemiştik.”

Çilem Duman; ”Ben şimdi nasıl üzülmeyeyim 20 yıllık candostum müzisyen özel yorum can arkadaşımdın Arif Akpınaryazarken bile zorlanıyorum dualarım seninle mekanın cennet olsun… Çokkk üzgünüm çokkk”

Adnan Fırat; ”Değerli kardeşim Arif Akpınar genç yaşında bizi bıraktın, çok erken bir veda, çok üzgünüm. Mekanın cennet olsun”

İbrahim Çelik; ”Güzel abim daha hayallerin vardı olmadı böyle. Varsa hakkım helal olsun. Hakkını helal et Mekanın cennet olsun Güzel insan”

Catwork; ”Arif Akpınar’ı kaybettik Haberi aldım inanmadım. Sonrasında ailesinden haberi doğruladım. Yılların arkadaşı, dostu, kardeşim. Mekanın cennet olsun. Bizim hakkınız helal. Sende helal et güzel insan”

Share via
Copy link
Powered by Social Snap