Şarkıcı Levent Dörter, o açıklamaya sitem etti

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın sevgilisi Levent Dörter, geçtiğimiz hafta koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı. 8 gün tedavi gören Dörter, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hastaneden taburcu olduğunu dile getirmişti.
Bugün bir sosyal medya hesabından yapılan açıklama, şarkıcı Levent Dörter’i sitem ettirdi. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; ”isim vermeyeceğim ama bir iddia duydum ortak arkadaşlarımız vasıtasıyla. Bana korona virüsü teşhisi konuldu diyen bir şarkıcı bey, korona değilmiş! Aksine gripmiş ve böyle birşey yokmuş. Yaptırdığı test ise negatif çıkmış. Eğer bu konuyla biraz gündeme gelir, konuşulurum diye düşündüysen. İnsanları kandırmayın, milletin duygularını suistimal etmeyin. Bu anlatılanlar gerçekse, çok ayıp” ifadeleri kullanıldı.

Bunu gören şarkıcı Dörter, ”Benden başka şarkıcı bey olup pozitif çıktım diyen varmı bilmiyorum ama işi müzik olmadığı kesin bu sayfanın! Dedikodu sayfası kurmanı tavsiye ediyorum”

”Bi önce ki hikaye de E devlet üstünden bana gönderilen tüm raporsonuçlarım mevcut arkadaşlar. Demekki müzik sayfası diye takip ettiğimiz bazı sayfalar malesef dedikodu ile beslenmektedir, daha ahlaklı ve müzik dolu günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Levent Dörter’in edevlet’te yer alan Covid 19 koronavirüs test sonucu;

Share via
Copy link
Powered by Social Snap