Şarkıcı Pau; ”Ölüm tehditleri alıyorum”

Söylediği şarkılarla ve yaptığı iyiliklerle gündemden düşmeyen şarkıcı Pau, sosyal medya üzerinden ölüm tehditleri aldığını söyledi. Bu paylaşımının ardından, paylaşımına binlerce yorum geldi. Yorumlar içerisinde en dikkat çekici yorumlardan biride bir bayan takipçinin kullandığı şu ifadeler oldu; Sadece kadına değil erkeğe şiddete tacizede karsiyiz”

sosyal medya üzerinde 1 milyon’dan fazla takipçisi bulunan başarılı şarkıcı, Ayhan Ulu sahne adı ile Pau yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; ”Takıntılı hayranım Ve artık önüne geçemiyorum daha önce çok takıntılı insanlarla karşılaştım hepsi bi şekilde kaybolup vazgeçip gittiler…. hayatımda yüzünü gölgesini görmediğim bir kadın iş yerimin önüne gelen,her gün başka hesap açıp sevdiklerime küfür eden,eğer onunla evlenmezsem,buluşmazsam istediklerini yapmazsam beni öldüreceğini söyleyen bir kadın ve koskocaman dövmesi kolunda be tüm sevdiklerime yazıp duruyor…”
”hangi şehire konsere gitsem oranın havalımanın önünde resim selfi çekilip bana atıyor gizli gizli sahnelerime gelip uzaktan konser alanına girmeden uzaktan resim çekip gidiyor…büyü yaptıracağını söylüyor, müşteri gibi gelip dinleyip sonra vuracağını söylüyor silahla .. oturduğum evimi bi şekilde aracımı takip etmiş öğrenmiş oranın resımlerını atıyor günde en az 100 tane hesap açıyor … ve ben engelledikçe istekleri bitmiyor çok takıntılı kadın ile karşılaştım şahsım adıma ama bunu durduramıyorum onun için savcılığa başvuracağım… bunu yapmak istemezdim bir kadına ama önüne geçemiyorum siz başka yerde duymadan ben size kamuoyuna açıklayayım.”

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap