Sevilen yazarın test sonucu pozitif çıktı!

Kendine Hoş Geldin, Yine de Sevdik, Sen On Yedi Yaşımsın gibi birçok kitabın yazarı Miraç Çağrı Aktaş’tan üzen haber geldi. Sevilen yazar, son yaptırdığı covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. ”Güne pozitif başladık” diyerek esprili bir dille konuyu takipçilerine açıklayan Aktaş, devamında şu ifadeleri kullandı.
Miraç Çağrı Aktaş: ”Evet arkadaşlar ikinci yaptırdığım test pozitif çıktı. Koku ve tat kaybı da yaşayınca dün yine test yaptırdım hastanede. Sabah uyanır yanmaz sonuca baktım pozitif çıktı. Çok da dikkat etmiştim aslında ama yine de gelip buluyor insanı bu hastalık. Siz de dikkat edin kendinize. Ve hepinize çok teşekkür ederim mesajlarınız ve en önemlisi insanlığınız için. Mesajlarınıza dönüş yapamıyorum kusura bakmayın.”

Peki Miraç Çağrı Aktaş kimdir ?

01.12.1995 yılında Antalya, Manavgat ilçesinde doğmuştur. Çocukluk dönemini Manavgat’ta geçiren Aktaş, ilkokul hayatını Manavgat Çağlayan İlköğretim Okulunda tamamlamıştır.Daha sonra lise hayatını tamamlayan Miraç Çağrı Aktaş, ilk kitabı olan “Bana Seni Seviyorum Deme Sev”i çıkartmıştır.>>Devamını okumak için tıklayın!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap