Usta oyuncu Recep Aktuğ hayatını kaybetti

Yıllar önce yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Hilmi karakterini oynayan 65 yaşındaki usta oyuncu Recep Aktuğ, vefat etti.

İki yıl önce hastaneye kaldırılan ve KOAH teşhisi konulan usta oyuncu Recep Aktuğ’un kişisel Instagram hesabından oyuncunun hayatını kaybettiği duyuruldu. Aktuğ’un hesabından yapılan paylaşımda “Recep Aktuğ vefat etmiştir….Tüm sevenlerinin başı sağ olsun….” mesajı yayımlandı. Babasının ölüm haberini Twitter hesabından duyuran Zeynep Aktuğ ise “Canım babam Recep Aktuğ’u kaybettim” dedi.

Zeynep Aktuğ’un diğer bir paylaşımında ise ” Recep Aktuğu’un cenazesi 15 ocak 2020 çarşamba günü zincirlikuyu mezarlığı camisinde kılınacak öğle namazından sonra zincirlikuyu mezarlığında toprağa verilecektir. ifadelerini kullandı.

Peki Recep Aktuğ Kimdir ?

Mehmet Recep Aktuğ, 13 Mayıs 1954’de Çeşme’de dünyaya geldi.Aktuğ, bazı arkadaşları ile birlikte “Arı Yapım” adlı bir şirket kurdu. Sezen Aksu şirketin ilk sanatçısıydı ve ilk plak ise ‘Kaybolan Yıllar’ oldu. Bu çalışmayı Türkiye’de olay haline gelen “Disko Fasıl” takip etti. >> Devamını okumak için tıklayın!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap