Güzel sunucu’dan iyi haberler var!

CNN Türk’ün sevilen sunucularından Duygu Kaya’nın testi pozitif çıktı. 2 hafta ekranlarda olmayacak olan güzel sunucu bir kaç günlük tedavi sürecinin ardından kendisini evinde izole altına aldı. Hafta içi her sabah CNN Türk ekranlarında seyircisi ile buluşan güzel sunucu Kaya, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından testinin pozitif çıktığını söyleyerek bir açıklama yapmıştı.
Kaya, o açıklamasında;”Merhabalar, 2 hafta sabah Günaydın diyemiycem. Covidle tanışmış olduk bir iki saat önce. Öğrenen yazan soran herkes sağolsun. Bir kaç gün hastanede tedavi sonra atlatıp çıkıcam. Sabah her yayında söylüyordum şimdi daha şiddetle tavsiye ediyorum maskenizi takın. Bu sabah hafif bir sırt ağrısından sonra baş ağrısı başladı. Hava kötü olduğundan faranjitim tekrarladı diye düşündüm. Ama sonra ağrı arttı. Bildiğiniz gibi değil, göğsümde dikenli bir şey varmış gibi. Şu bir kaç saat içinde öksürük arttı, ateş biraz. Grip gibi duruyor sakın aldanmayın. Her sabah konuk ettiğiniz ve güvendiğiniz için söylüyorum enteresan bir seyri var kendinize dikkat edin.” ifadelerine yer vermişti.
Bugün yaptığı açıklamada, daha iyi olduğu söyledi ve şu ifadeleri kullandı; ” Bugün hatta şu sonbir iki saattirdaha iyiyiyim. Sadece tedavinin yoğunluğu yordu. Amaetki olumlu farkediyor o sebeple dayanıyorum. Dualarınız, dilekleriniz için teşekkür ediyorum”

Share via
Copy link
Powered by Social Snap