Written By DS Kültür Sanat
Categories:

Star tv’nin Ay yapım imzalı yeni dizisi ”Menajerimi Ara” yine bildiğimiz gibi, merakla beklenen bölümü geçtiğimiz günlerde star tv ekranlarında seyircisi ile buluştu. Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi her bölüm’de izleyici’de ayrı bir merak uyandırıyor. Sosyal medya’da en çok konuşulanlardan biri olan dizi bu hafta bir sürpriz ile izleyici karşısına geçti. Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, dizinin bu haftaki konuk oyuncusu oldu.
Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş gibi isimlerin yer aldığı ve senaryosu ile dikkat çeken dizi sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter’da gündem ”Menajerimi Ara” diğer bir gündem ”Çağatay Ulusoy” oldu. Dizilerin yeni sezonlarının başlaması ile birlikte rekabetin büyüdüğü bu günlerde, Menajerimi ara açık ara farkla AB ve Total’de 2. olmayı başardı.

Bir diğer sürpriz ise Netflix’ten geldi. Dizi içerisinde Çağatay Ulusoy’a götürülen senaryonun gerçek olması ve Ulusoy’un yeni başlayacak olan dizisi ”Mücadele çıkmazı”nın senaryosu olduğu ortaya çıktı. Dizinin o sahnesinin yayınlanmasının ardından netflix’ten yeni bir paylaşım yaptı.

Translate »