Ömer Öztürk, sunduğu ”Vapurda çay simit sohbet” programı ile büyük beğeni toplamıştı. Şimdi de yeni bir proje ile sevenlerinin karşısına çıktı. Yeni bir format olan ”Karavan Setlerde” ile çekilen dizi ve filmlerin setlerini gezerek oyuncularla sohbet eden başarılı sunucu Öztürk, izleyiciyi izledikleri dizinin merak edilen set arkası kısmı ile buluşturuyor. Programın ilk konuğu ise sevilen oyuncu Hayrettin oldu.
Bütün dizi ve filmlerin en eğlenceli kısmı ve olayları, setlerde kamera arkasında cereyan eder. Sevilen dizilerin perde arkasına bakıp ne şekilde çekildiklerini öğrenmek her zaman ilgi çekici olmuştur. Ömer Öztürk’ün sunduğu Karavan Setlerde bu hafta Tozkoparan dizi setinin kamera arkasında neler yaşandığını Hayrettin bizlere gösteriyor. Karavananın içerisinde bir set gününü nasıl geçiriliyor, bir dizi nasıl çekilir, oyuncu rolüne nasıl hazırlanır sorularının hepsinin cevabı bu programda olacak.

Öztürk, yeni formatı ile ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda: ”Yepyeni bir programla sizinleyiz ve ekip olarak çok heyecanlıyız ☺️ Bütün dizilerin, filmlerin , büyük sahne konserlerinin en çok merak edilenleri kamera arkasında yaşananlardır. Oyuncular rollerine nasıl hazırlanıyor, neler yaşanıyor? Biz de bu soruların cevaplarını sizinle paylaşmak için” Karavan Setlerde” dedik. Ve ilk durağımız Sevgili Hayrettin’in rol aldığı Tozkoparan İskender Dizisi oldu. Hayrettin’le seti gezdik, dizi sahnelerine eşlik ettik ve daha birçok sürprizlerimiz oldu. Sevgili Hayrettin’e ve tüm yapım ekibine çook teşekkür ederiz. Karavan Setlerde şimdi Ömer Öztürk YouTube Kanalında.. bundan sonraki günlerde karavanı hangi sette görmek istiyorsanız yorumlarınızı bekliyoruz🥰 @hayrettin nadide bir insansın ❤️ @tozkoparandizi” ifadelerini kullandı.

Translate »