Savaşçı dizisine 2 yeni transfer!

Fox tv’nin başarılı ve sevilen dizilerinden ”Savaşçı” ekranlara yeniden dönmek için gün sayıyor. Senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Osman Taşçı, Şafak Bal’ın oturduğu dizi reytinglerde gün her hafta gün birincisi olurken neden yeni bölümlerinin yayınlanmadığı büyük bir muamma haline gelmişti.
Limon filmin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; ”Savaşçı 5. Sezonuyla yakında!” ifadeleri kullanılırken diziye yeni isimlerde dahil oldu. Çocuklar duymasın dizisinde canlandırdığı taş fırın erkeği haluk karakteri ile büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Tamer Karadağlı, Göktürk Albay olarak ekranlara yeniden dönmeye hazırlanıyor. Bu haberi sosyal medya hesabından paylaşan sevilen oyuncu; ”Göktürk Albay geliyor. Bekleyin” ifadelerini kullandı.
Diziye katılan bir diğer isim ise genç oyuncu Erkan Meriç oldu. Son olarak Adını sen koy dizisi ile ekranlarda olan Meriç, Savaşçı dizisinde Bektaş Subaşı karakterine can verecek. Erkan Meriç bu haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Meriç yaptığı paylaşımda; ”Nerde kalmıştık.” ifadelerini kullandı. Savaşçı 5. sezonu ile yakında fox tv ekranlarında sevenleri ile buluşacak.

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap