Seksenler’in kadrosundan Ev Yapımı Komedi Geliyor!

TRT 1 ekranlarında karantina günlerinde oyuncuların kendi imkanlarıyla çektiği Ev Yapımı dizisi yayın hayatına başlayacak. Senaryosu Birol Güven tarafından oluşturulan dizinin oyuncu kadrosunda Seksenler dizisindeki isimler yer alıyor. Ev Yapımı adlı dizi 9 Nisan Perşembe günü saat 20:00’da TRT 1’de başlayacak.
Birol Güven’in önderliğinde TRT için çekilecek olan dizide, Seksenler oyuncuları, gerçek kimlikleriyle ev hallerini, evde yaşadıklarını kayda alacak ve izleyicilerle Corona günlükleri tarzında sunmuş olacak. Senaryosunu da Güven’in yazdığı bu yapım, oyuncuları even çıkarıp sete götürmek ve dizi çekmek isteyen bir yapımcının ve elbette oyuncularının hikayesini anlatacak. Oyuncular da haliyle kendilerini oynayacak.

Dizi, bu zor günlerde sanatçıların yaşantısına bir bakış atarken, ülkece yaşdığımız sıkıntılara da mizahi bir yaklaşımda bulunacak ve izleyicilere biraz moral vermeye çalışacak. Birol Güven yaptığı kısa açıklamada: “Biz de evde kalmayı tercih eden insanları eğlendirmek ve morallerini yüksek tutmak istiyoruz’ dedi.

Dizinin geniş oyuncu kadrosunda, Seksenler’den de tanıdığımız; Birol Güven, Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Berat Yenilmez, Hakan Bulut, Necmi Yapıcı-Nihan Yapıcı, Hacı Ali Konuk, Faruk Sofuoğlu, Erdem Baş-Selvet Baş, Deniz Oral, Eray Yasin Işık, Etem Caner Karaüç, Deniz Gök, Baran Karaoğlan, Aslı Pektaş, Zeki Yılmaz, Bektaş Erdoğan gibi ünlü isimler yer alıyor.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap