Star tv’nin yeni dizisi ”Manajerimi Ara” konusu ile dikkat çekiyor!

Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Ali Bilgin’in yaptığı, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından senaryosu kaleme alınan ”Menajerimi Ara” geçtiğimiz salı günü ilk bölümü ile star tv’de yayınlandı. Konusu ile de dikkat çeken dizinin kadrosunda Barış Falay, Ayşenil Şamlıoğlu, Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Fatih Artman gibi sevilen isimlerin rol aldığı dizisi, fransız yapımı Dix pour cent dizisinden uyarlanmıştır.
Dizinin konusu; Yetenek ajansı Ego’ya bağlı Kıraç, Feris, Çınar ve Peride adlı dört menajer her gün yönetilmesi zor durumlarla uğraşıyor ve iş vizyonlarını savunuyorlar. Sanatı ve işi ustaca birleştiriyorlar, ancak özel ve profesyonel yaşamları bazen çatışmaya giriyor. Menajerler ve asistanları, bizi ünlü oyuncuların vahşi dünyasının perde arkasına götürüyorlar; kahkahalar, duygular, entrika, hayal kırıklığı ve gözyaşlarının sürekli çarpıştığı yere. Bu vahşi dünyanın içerisine ilk kez giren Dicle, egosu boylarından da yüksek olan kişiliklere karşı mücadelesine en alttan başlayarak savaşa bende varım diyor.

İlk bölümü ile seyirciden güzel tepkiler alan dizi sosyal medya’da en çok konuşulanlar arasındaki yerini aldı. Reytinglerde zirveye doğru emin adımlarla ilerleyen dizi ilk bölümü ile Total’de 3, AB’de 4. oldu.

2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap