3.57Squad’ın yeni tekli çalışması ”Sonuna kadar” yayında!

3.57Squad’ın yeni tekli çalışması ”Sonuna kadar” bugün itibari ile tüm dijital platformlardaki yerini aldı. Sözü Ümit Ağbulak, Bilal Cebe’ye müziği ise Emirhan Ceylan’a ait olan şarkının kaydını ve düzenlemesini Taşkale Records & Deniz Altıntaş yaptı. Video klibin düzenlemesini ise Pelin Arslan üstlendi.
Farklı bir video klip ile karşımızda olan 3.57Squad, ‘’ Klip daha çok yaşadığımız çevreyle alakalı. Aslında birazda bize özel çünkü bir çok kişinin izlerken anlamayacağı yerler bizim için çok fazla şey ifade ediyor. Bir çok video yıllar boyunca arkadaş çevremizde açıp güldüğümüz, “Şunu da yapmıştık” dediğimiz şeylerle dolu. Fakat dışarıdan bir gözle bakıldığı zamanda insanların arkadaş çevreleriyle yaptığı şeylerin dışında değil. Bu sebeple içten ve güzel.’’ İfadelerini kullanırken, DS Kültür Sanat okurları ve müzikseverler için çok kısa bir mesajları var;

 

”Bir çok açıdan her işimizde kabuğumuzdan sıyrılmaya çalışıyoruz. Her aşamada üstüne koyarak ilerlediğimizi dinleyenler de görecektir. Deneysel işlerden asla çekinmiyoruz ve tek düze bir müzik kariyeri planlamıyoruz. Eski okul, yeni okul farkı gözetmeksizin dinlemeyi sevdiğimiz işleri yapmaya çalışıyoruz. Bu işe bir açlığımız var ve yakın zamanda doyacak gibi değiliz. Hırslıyız ve kovalıyoruz. O sebeple bizi takip etmeye devam edin, daha da güzel işlerle geleceğiz.”

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap