Bahadır Sağlam’ın yeni çalışması dillere düştü!

Yayınladığı ”Kır papatya, Sana birşey olmasın, zor geliyor, gidiyor gibiyim” gibi şarkılarla milyonların beğenisini kazanan başarılı şarkıcı Bahadır Sağlam, geçtiğimiz ay sonunda yayınlamış olduğu yeni çalışması ”Söyleyin Ona” ile büyük beğeni topladı. Kısa bir sürede 1 milyon görüntülenmeye yaklaşan çalışmanın söz ve müziği Bahadır Sağlam’a ait olan şarkının düzenlemesini Mert Ağırlar hazırladı.
Ghetto Production etiketi ile yayınlanan ”Söyleyin Ona” isimli şarkının video klibinde Sağlam’a Neval Toydemir ve Eren M. Doğan eşlik ederken klibin yönetmenliğini Kubilay B. Çapur, Bahadır Sağlam üstlendi. Sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapan başarılı şarkıcı, şu ifadeleri kullandı; Kendine ait tek şarkısı bile olmayanların sanat elçisi seçildiği müzik camiasına inat! Para karşılığı radyo ve televizyonlarda liste başı seçilen ego abidelerine inat! Bi selamıyla sanatçılarını yılın en’leri arasına sokturan yapımcılara inat! kendi ödüllerini kendi adamlarına dağıtan ve bunu hak hukuk çerçevesinde yaptığını sanan sözde müzik kanallarına inat! Bi kere bile açıp dinlemediğimiz şarkıları, bize her mecrada sunup ezberleten bozuk sisteme inat! Saat başı aynı şarkıları halka dayatan, sonra “biz niye gelişemiyoruz yav? ” diyen sözde hümanist yayıncılara inat! Cover şarkılarla 90′ ların ruhunu sömüren, sevimsiz tiplemelere inat!
Hilkat garibesi ülkelerin şarkılarını çalarak beste yaptığını sanan acizlere inat! Yaptığı işten çok, özel hayatıyla gündemde kalmaya çalışan concon’lara inat! Bu topraklarda yaşayan binlerce gerçek yeteneğin önünü kesen ezik medya maymunlarına inat! Yazmaya, çizmeye, söylemeye, üretmeye devam. Kimi zaman kendi yaşadıklarımı, kimi zaman sizin yaşadıklarınızı dile getirmekten onur duyarım. Bugüne kadar yaptığım ve bundan sonra yapacağım tüm şarkılarım, benim gibi düşünen herkese armağanımdır… İçinizde saklı kalan anılara, bi neşter de ben attığım için çok üzgünüm.
Yaşanmışlıkların şerefine.
Yanımızda olduğunuz ve destek verdiğiniz için hepinize gönülden teşekkür ederim.
” Anne bak! Kral çıplak! “

Share via
Copy link
Powered by Social Snap