Berk Uçar’dan yeni çalışma ”Hiçbir Şey Yapasım Yok”

Babala tivi ekranları üzerinden esprili kişiliği ile tanıdığımız Berk Uçar, yeni çalışması ”Hiçbir şey yapasım yok” isimli çalışmasını Dokuz sekiz müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınladı. Söz, müziği Berk Uçar’a ait olan şarkının düzenlemesini Tuğrul Bafra hazırladı. Depooart stüdyolarında çekilen video klibin yönetmen koltuğunda Tuğrul Uğur oturuyor.
Video klibi izlemek için tıkla!

Uçar, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; ”Benimle birlikte bu heyecanı paylaşan herkese teşekkürlerden bir demet. Şarkıyı bir teli kopuk gitarla çalıp sözleri yazdıktan sonra @tugrulbafra ‘yı arayıp ahanda bu şarkıyla çıkıyoruz dedim. O da düzenleyip bugünkü haline getirdi. Davulu @atakanyanar bass gitarı @cakicigokhan çaldı. @bubingarecords ‘ta kaydedip mix ve mastering için @ilker_yavas ‘a teslim ettik. Klip çekmemiz lazım 5 gün kaldı diyip herkesi telaşa verdim. Klibi @tugrulugur çekti. Görüntü yönetmeni @gurkan.cabadak oldu.”
”@depooart stüdyosunda çektik ve sonunda şarkıyla gittiğimde bana ve hatta şarkıya inanan, birlikte yürümeyi kabul eden @dokuzsekizmuzik ‘ten yayınlandı. Bana bu yolu açan @oguzhanugur_ ‘a, yalnız bırakmayan tüm dostlara, şarkının ilk kaydını dinleyen ve her zaman iyi ki yanımda olan @seymablc_ ‘ya ve evlatları, kardeşi olduğum için çok şanslı hissettiğim aileme sizlerin önünde de çok çok teşekkür etmek istedim! Yeni şarkılarda buluşmaya devam edelim” ifadelerini kullandı.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap