Müzisyen Burcu Arı, Triphop / Deep House tarzındaki Türküler Projesi’nin üçüncü teklisi “Allı Turnam”ı Ersay Üner ile birlikte yorumladı. “Allı Turnam”, GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alıyor.
Burcu Arı, öncülük ettiği türküler albüm projesinin ilk iki çalışması olan “Gelin Canlar”ı Gökhan Türkmen eşliğinde ve “Mecnunum Leylamı Gördüm” şarkısını Fettah Can ile geçtiğimiz aylarda yayımlanmıştı. Arı, albümün üçüncü teklisi “Allı Turnam” için ünlü müzisyen Ersay Üner ile bir araya geldi. GTR Müzik etiketiyle yayımlanacak parçanın söz ve müziği anonim olurken düzenleme ünlü aranjör ve prodüktör Genco Arı imzası taşıyor. Müzikal alt yapısının orijinal ve eşsizliğinin yanında vokalleriyle ruha işleyen parça klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

Yeni Nesile Açılan Anahtar: Triphop / Deep House Türkü Albümü

Uzun yıllardır müzik sektöründe değerli çalışmalar yapan Burcu Arı, albüm projesinde modern müzikal alt yapısı ve vokalleriyle, türkü ve deyişleri genç nesil ile paylaşmayı, özümüzü keşfetme yolunda yeni nesil gençlerin de bu yola eşlik etmesini amaçlıyor. Dokuz parçadan oluşan ve her ay bir çalışmanın yayımlanacağı Triphop / Deep House tarzındaki elektronik müzik alt yapısına sahip Albüm Projesi, Kasım 2021’de tamamlanarak dinleyicilerin kalplerine dokunacak. Anadolu Kültürü’nün özünü aktaran halk müziği parçalarından ve sözlerinden oluşan albümde birbirinden başarılı ve ünlü müzisyenler eşlik etmeye devam edecek.

Translate »