Written By DS Kültür Sanat
Categories:

Projelerinde farklı soundlarda hit listelerde şarkıları ile yeni kuşak gençlerin de beğenilerini kazanan kitlesini günden güne arttıran başarılı yorumcu sanatçı yeni şarkısı “Kendime Sığamıyorum” ile dinleyiciye merhaba diyor. Söz,müzik,aranjesi genç yetenekli müzisyen Güneş Kerpiççi’ye ait olan şarkının okumaları İzmir’de “Alfa Müzik Yapım”stüdyolarında yapıldı.
Vokallerde yeni dinamik soundların yanında opera sanatçılığını ortaya koyan sanatçı Çilem Duman opera caz vokalleri yorumu ile şarkıya renk kattı.Mix masteringi genç başarılı prodüktor müzisyen Caner Hepvarlık yaptı. Klibin yönetmenliği ünlü yönetmen Ali Eşitmez imzası taşıdı.İstanbul’un tarihi otantik Balat sokaklarında çekilen klipte tarihe harika bir yolculuk yapıldı. Klip prodüksiyon ekibinde görüntü yönetmeni Sercan Ersin ve set prodüksiyon amiri Melike Söalp yeraldı.
Müzikte herşeyin dijital dünyaya geçtiği bir dönemde bir zamanların plak ve kasetlerinin sergilendigi “Balat Dönence Plak” ta kasetler de tekrar gündeme kliple birlikte geldi.Vosvos olarak bilinen 70’li yılların sevilen şirin arabası kaplumbağa Volkswagen ile kareler dikkatleri çekmekte.Kostüm ve makyaj stylingde ünlülerin vazgeçilmez makyaj sanatçısı Şükran Tokuş yaptı.Saç stylingde deneyimli kuaför Meral Mercan yaptı. Seyhan Müzik ailesi etiketi ile “Kendime Sığamıyorum”Çilem Duman yorumu ile klip netd müzik kanalı ve tüm dijital müzik platformlarında.Sanatçının “Herşey bir hayalle başlar”mesajı ile “Kendime Sığamıyorum” sizlerle.