İbrahim Erkal ‘Hürmet’ albümünden peş peşe yepyeni tekliler müzikseverlerin beğenisine yaz boyunca sunulmaya devam ediyor. Alternatif müziğin sevilen kadın yıldızlarından Eda Baba, ‘Şapkam Düştü” şarkısını kendi tarzında son derece eğlenceli ve ritmik bir şekilde hazırlanan aranjesi ile yeniden yorumladı.
İbrahim Erkal’ın 2015 yılında yayımlanan Nefes 1 albümünde yer alan, sözü müziği İbrahim Erkal’a yeni düzenlemesi Onur Güney Kumaş – Umut Yumurtacı ait Şapkam Düştü’, tüm dijital platformlarda yayına video klibiyle birlikte girdi. Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.
Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi. 3 bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.