Ersen Gök’ün ilk single çalışması yayınlandı

Bir dönem yarışma programları ile milyonların gönlüne taht kurmuş olan genç şarkıcı Ersen Gök, ilk single çalışması ''Yazamadıklarım'' ı müzikseverlerle buluşturdu.

Genç şarkıcı Ersen Gök, yeni çalışması ”Yazamadıklarım” ile geçtiğimiz günlerde dijital platformlardaki yerini aldı. Geçtiğimiz senelerde katıldığı ses yarışması ve sosyal medya’da söylediği şarkılar ile tabiri caizse milyonların gönlüne taht kuran genç şarkıcı, yayınladığı ilk single çalışması ile de müzikseverlerden tam not aldı. Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’da sosyal medya hesabından paylaşarak destek oldu.

Şarkının Söz, müziği ve aranjesi Ersen Gök’e ait olup ED Live etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlanan çalışmanın sadeliği ön planda tutulan klibi 6 kişilik bir ekip ile 2 gün’de çekildi. Ersen Gök’ün DS Kültür Sanat aracılığı ile müzikseverlere güzel bir mesajı var; ”Daha yeni başlıyoruz.. heyecanım yüksek, müziğe ve yeniliğe açım. yıllardır hep ‘ ben ne kadar iyiysem, o kadar başarılıyım dedim. insanın rakibi sadece kendisi olmalı. bu sebebtendir ki değişmeyecek tek rakibim şuanki Ersen Gök’tür. Yolu aşktan geçen herkes için şarkılarım yeşil ışık olacaktır. Sevgiyle kalın.”

Share via
Copy link
Powered by Social Snap