Güzel oyuncu Hande Subaşı ilk single çalışmasını yayınladı!

Başarılı ve güzel oyuncu Hande Subaşı, yeni hazırladığı single çalışmasını geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sundu. ”Unutamadım” isimli çalışmasını DMC etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlanan şarkısı kısa bir sürede büyük beğeni topladı.
Sözleri Şakir Askan’a müziği Burhan Bayar’a ait olan şarkının düzenlemesini Mustafa Ceceli hazırladı. Video klibin yönetmen koltuğunda ise Ahmet Can Tekin oturuyor. Sosyal medya hesabında paylaşım yapan Subaşı; Bugün yeni bir heyecanımı paylaşıyorum sizlerle. İlk single çalışmamız Unutamadım. Hepimiz için zorlu bir yıldı 2020. Ama güzel şeyler de olmadı değil. Her şeye rağmen bu yılı benim için özel bir şeyle uğurlamak istedim. İyisiyle kötüsüyle 2020’yi geride bırakalım ki 2021’e dair yeni umutlarımız, beklentilerimiz olsun.”
”Arkadaş ortamında @mustafaceceli ‘nin fikri, uğraşı ve yaratıcılığıyla başlayan yolculuğumuza desteğini esirgemeyen @dmccomtr ailesi ve @samsundemir Becerisini hayallerimle birleştiren yönetmenimiz @ahmetcantekin @postbrothers ekibi Klip boyunca yanımda olan, benimle koşturan canım arkadaşım @sedensoyalp Kamera önüne beni hazırlayan @erkanuluc @erdemsahanli ve @akin_unal  İlk deneyimimde bana yol gösteren ve radyolarda sizlerle buluşmamı sağlayan @emelyalcinpr  ve yolun sonunda hala uğraşlarıyla yanımda olan @management.be @esergk ailesi Desteklerinizden ötürü en içten teşekkür ve sevgilerimle. Son olarak, bu projenin gerçekleşmesine vesile olan, derdimi dert edinen ve hiç bir desteğini esirgemeyen canım sevgilim #güzeladam @alican_ulusoy iyi ki varsın” ifadelerini kullandı.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap