Seda Tripkolic ve Güven Yüreyi’den ortak çalışma!

Yıllar önce yayınladığı şarkıları ile büyük beğeni toplayan başalarılı ve güzel şarkıcı Seda Sular bilinen adı ile Seda Tripkolic, geçmişte yayınladığı şarkıları yeniden kliplendirerek yayınlamaya devam ediyor. Bilal Sonses ile birlikte geçtiğimiz aylarda yayınladığı Sonu gelmez şarkısı 68 milyon’dan fazla görüntülenmişti.
Seda Tripkolic’in geçmişte yayınlanan ”Gözleri var ya” şarkısı yayınlandığı dönemde büyük beğeni toplamıştı. Şimdi ise şarkıyı yeniden düzenleyerek başarılı şarkıcı Güven Yüreyi ile düet yaptı. Özdemir Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının sözleri Seda Sular’a müziği Baran Tanrıverdi’ye ait, düzenlemesini Bilal Sonses’in yaptığı ”Gözleri var ya” nın video klip yönetmenliğini Ahmet Can Tekin üstlendi.
Seda Sular, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; ”Yine çok beklettim dimi sizleri ama bazen geçiktiren Rabbim güzelleştiriyordur bunu bilerek yine sizleri maziye götürmeye geldim.Koskocaman mazimi 2 dakikaya sığdırdım ve öyle işte hikayelerde saklı kaldı sonramı hikayeler de ölürmüş ..Benim bu yolda öncelik teşekkürüm size sayenizde varolduğumu bilmek gurur verici çok varolun hemi insan geldiği yeri unutmamalı ayağımıza konulan tüm taşlara inat sabırla bekledim ve size en sevdiğinizi sunabilmek için umarım seversiniz benim için en özel kısmı bu sizin varlığınızı bilmek.”
”Benimle hiç sıkılmadan ilgilenen inancını hiç yitirmeyen @ozdemirmuzik Ve @samsundemir ‘e çok minnettarım. Bu proje’de kafasını çok şişirdiğim ama hep gülümseyerek sabırla emeği olan sevgili @bilalsonses ‘e bu şarkıda bana eşlik eden arkadaşım @guvenyureyi klipte emeği geçen @ahmetcantekin ve ekipteki tüm herkese styling im @yusufcandirik a makyözüm @ergopolat saçlarımı için @dogukanbekirr resim çekimler için @hakanocall a benim bu yolda elimi bırakmayan inancıyla duasıyla eksik olmayan güzel dostlarıma @elsaebrubilek @muratcansavcii ve herşeyden önce elini omzundan eksik etmeyen canımın en köşesine anneme🤍 ve yine Mix mastering için @buura34 şarkının bestesi icin Baran tanrıverdiye gitar icin @cemsengulmaj7 Şengül e Keman için @ozdemirguzz e bas gitar için @savasakbaba ya sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap