Söz, beste fabrikatöründen yeni şarkı!

70’li yaşlarda dinleyip hafızalarımıza kazıdığımız birçok şarkının altında imzası olan Mustafa Alpagut yeni şarkısı ”Sürpriz”i müzikseverlerle buluşturarak sevenlerini heyecanlandırdı.
Sözü ve müziği Mustafa Alpagut’a ait olan şarkının aranjesini ise Osman İşmen üstlendi. Ömrünü, müzik sektörüne değerli katkılar sağlayarak ve durmaksızın üreterek geçiren büyük üstat, profesyonel müzik kariyerinin yanı sıra aynı zamanda başarılı bir iş adamı olarak da hayatını sürdürüyor. Gitar ve bağlama eşliğinde uzun yıllar iz bırakan konserler veren sanatçı daha sonrasında beste çalışmalarına ağırlık verdi.
Mustafa Alpagut; Nilüfer, Haluk Levent, Ayla Dikmen, Selçuk Ural, Salim Dündar, Asya Coşkun, Hüner Coşkuner, Ayten Alpman, Ümit Besen, Kutsi gibi daha birçok ünlü sanatçıya besteler verdi ve besteleri değerli isimlerin plaklarında da yer aldı. Mustafa Alpagut’un yeni şarkısı ”Sürpriz” Elkon Yapım etiketiyle ve WediaCorp Müzik dağıtımıyla tüm müzik platformlarında ve klibi Mustafa Alpagut YouTube kanalında yayında!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap