Yeni yılın ilk şarkısı İrem Derici’den ”Vazgeçtim inan”

Yayınladığı her bir şarkı milyonlarca dinlenen başarılı ve güzel şarkıcı İrem Derici, yeni çalışması ”Vazgeçtim inan”ı yeni yılın ilk dakikalarında müzikseverlerin beğenisine sundu. DMC etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlanan şarkı kısa bir süre içerisinde 110 bin görüntülenmeyi geçti.
Söz, müziği Sagopa Kajmer imzası taşıyan şarkının düzenlemesini Alper atakan hazırladı. Video klibin yönetmen koltuğunda ise Murat Joker oturuyor. İrem Derici, sosyal medya hesabı üzerinden şarkının sahibi Sagopa Kajmer’e, Stilist‘i Görkem Öden’e, klibin yönetmeni Murat Joker’e ve şarkının düzenlemesini yapan Alper Atakan’a bir teşekkür mesajı yayınladı.
İrem Derici, yayınladığı teşekkür mesajında;

”Doğrulanmış“Vazgeçtim İnan” sizlerle. Hayranı olduğun bi’ sanatçının sana güvenip şarkısını emanet etmesi enfes bi’ duygu. Senden öğrenecek çok şeyim var üstad, iyi ki varsın, sana minnettarım @sagopakajmer_resmi”

”10 sene sonra ilk kez bir klibine “A Film by Murat Joker” yazmanın gururu @muratjoker. Bu yıl bizi birbirimize daha sıkı bağladı, mükemmel bir “seçilmiş aile” olduk. Gözüne, aklına ve çocuk ruhuna hastayım! İyi ki sen be dedem!”
”Görkem! Senin kadar güzel “giydiren” kismeyi tanımadım, her anlamda. Bir saat iletişimsiz kaldığımız an titreme gelir oldu bana. Aşırı rafine stil anlayışı olan bir DOST kazanmışımdır ben. Aklının her kıvrımına hastayım @gorkemoden”

”Alper ah Alper! Minimalliğine kurban, bir şarkı alınıp bambaşka bir yere böyle mi getirilir ulan, bu ne mükemmel aranje! O siren her girdiğinde hala fenalaşıyorum, iyi ki varsın ve hep olacaksın her müziğin adamı @alper_atakan”

Share via
Copy link
Powered by Social Snap