Samet Tosun’un bu haftaki konuğu güzel şarkıcı Melis Sezen

Pazar kahvesi'nin bu haftaki konuğu Ersan Er ile yaptığı düet ile güzel bir çıkış yakalayan güzel şarkıcı Melis Sezen'di. Melis Sezen ile hakkında merak edilenlere dair konuştuk ''Güzel insanlarla kaliteli işler yapmış olmak beni çok onurlandırıyor''

Samet Tosun: Hayata nasıl bir anlam kattım, dediğinde cevabın ne oluyor?

Melis Sezen: Güzel insanlarla kaliteli işler yapmış olmak beni çok onurlandırıyor. Bunu başarmış olmak benim için bi nevi hayata anlam katmak demek.

Samet Tosun: Peki bize müzik zevkini anlatmanı istesem?

Melis Sezen: Her tür müziği dinlerim aslında. Ama tabii benim tarzım slow.

Samet Tosun: Peki kendini nasıl geliştiriyorsun, bu konuda neler yapıyorsun?

Melis Sezen: Kendimi kitap okuyarak geliştiriyorum, meditasyon yapıyorum, farklı müzik türlerini dinliyorum ve tabii ses açma egzersizleri yapıyorum.

Samet Tosun: Olumsuz durumlarda motivasyonunu nasıl koruyorsun?

Melis Sezen: Herkes olumsuz durumlar yaşıyordur mutlaka önemli olan bu tür durumlara takılıp kalmamak. Bana göre her olumsuz durum kişiyi daha güçlü biri yapar. Bunu düşünerek motive oluyorum diyebilirim.

Samet Tosun: Şimdi gelelim yeni çalışmana, nasıl ortay çıktı, stüdyo aşamasında neler yaşadın biraz anlatmak ister misin?

Melis Sezen: Şarkım pandemi süreci ortaya çıktı. Kayıtlarını yine bu süreçte aldık, çok güzel geçti. Tabii bu süreçte sıkıldım ama çoğunlukla da kendimi geliştirmek için uğraştım müzik konusunda.

Samet Tosun: O zaman en başa dönelim seninle,nerede doğdun, kimsin ve nasıl bir ailen var ?

Melis Sezen: Ben Melis Sezen. İstanbul doğumluyum, aslen Tokat’lıyım. Yaptığım her işte arkamda duran desteklerini esirgemeyen ailem var ve bunun için de çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

Samet Tosun: Peki merak ettiğim bir soru bu da, Ersan Er ile yollarınız nasıl kesişti?

Melis Sezen: Sevgili Ersan Er ile yollarımız önceki projem “Nihayetim” in klibini çeken sevgili Buğra Karaçam sayesinde oldu. Onun sayesinde tanıştım kendisiyle.

Samet Tosun: Birazda yeni projelerinden bahsedelim, bizleri neler bekliyor?

Melis Sezen: 2 veya 3 ay sonra “Elim kolum bağlandı” remix şarkımızın akustik arabesk tarzda olanını çıkarmak istiyoruz.

Samet Tosun
samettsn@yahoo.com

Share via
Copy link
Powered by Social Snap