Yapımı CNS Production ve HM Production’ın üstlendiği Murat Göğebakan’ın yaşam öyküsünü sinema perdesine taşıyacak ‘Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı’ filminin fragmanı yayınlandı. 8 Aralık’ta vizyona girecek filmde unutulmaz sanatçı Murat Göğebakan’ın Burak Sevinç canlandırıyor. Zorlu koşullarda süren hayatında yokluktan başlayıp şöhret basamaklarını adım adım çıkan Murat Göğebakan, bir yanda sağlık sorunlarıyla mücadele ederken diğer yanda kendisine yapılan ihanetle yüzleşmesi ağır bir darbe almasına neden oluyor.
”Ben Sana Aşık Oldum ve Vurgunum” şarkılarıyla milyonların gönlünde taht kuran Murat Göğebakan’ın mücadelesinden yola çıkılarak hazırlanan filmin yönetmenliğini Ali Ayyıldız üstlenirken, senaryosu Ali Ayyıldız, Lütfi Albayrak ve Sezgin Irmak imzası taşıyor. Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç’e, Tuvana Türkay ve Hande Soral eşlik ettiği filmin oyuncu kadrosunda Merve Kansu, Necmi Yapıcı, Feride Çetin, Levent Tülek, Durukan Çelikkaya, Faruk Pakiş, Güney Kılınç yer alıyor.

8 Aralık’ta sinemalarda vizyona girecek olan “Murat Göğebakan Kalbim Yaralı” filminde Burak Sevinç’in sesinden dinlediğimiz sevilen Murat Göğebakan şarkılarından oluşan “Burak Sevinç’ten Murat Göğebakan Şarkıları ” albümü de müzikseverlerin beğenisine sunuldu.