Yönetmen koltuğunda Erkan Kolçak Köstendil oturduğu, oyuncu kadrosunda Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca, Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can gibi sevilen isimlerin yer aldığı senaryosunu Bülent Şakrak’ın kaleme aldığı sinema filmi sinemaseverlerle buluşmak için gün sayıyor.
Oyuncu Erkan Kolçak Köstendil’in hem oynayıp hemde yönettiği ”Tamirhane” isimli sinema filminin afişi geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve sinemaseverlerden yoğun ilgi gördü. 11 Kasım’da vizyona girecek film, konusu ilede merak uyandırıyor.

”Tamirhane” filminin konusu:
Yılmaz ve Müjdat, yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşidir. Onlara, tıpkı kendileri gibi yetiştirme yurdunda büyüyen manevi babaları Erkan ve Bülent’ten boya ve kaporta dükkanı miras kalır. Bir gün yaşlı bir adamın arabasını iki sokak öteye bırakmak için yola çıkan Yılmaz ve Müjdat’ın hayatı, onları arabaya düz kontak yaparken gören ihtiyarın kalbinin dayanamasıyla bambaşka bir hal alır. Cesedi ne yapacaklarını bilemeyen ikili, sonunda cesedi yakıt tankına koymaya karar verirler. Rutin hayatlarına geri dönüp, araba boyamaya devam eden Yılmaz ve Müjdat, cesedin bulunduğu tanktan alınan tinerle boyanan arabaların daha iyi gözüktüğünü fark ederler.