Müthiş Psikoloji ekibinden yine yüzbinlerce insanın hayatına dokunacak bir kitap ”Beni İncitemezsin” Destek Yayınları etiketi ile tüm kitapçılardaki ve dijital platformlardaki yerini aldı.
Başkasının Savaşına Girmeyen, Merkezinde Sağlam Durabilen İnsanı Kimse Yenemez. Çağımızın yeni hastalıklarından biri kuşkusuz pek çoğumuzun da mustarip olduğu arayış içinde olma hali. Hızla hayatımıza giren ve içinde yer almazsak eksik hissetmemize neden olan akımların geldikleri hızla yerini yenisini bırakmasıyla yaşadığımız baş dönmesi de neyi aradığımızı anlamamıza hiç yardımcı olmuyor! Yılın moda renklerini, dekorasyon trendlerini, öne çıkan tatil mekanlarını, en gözde kafeleri, tasarım restoranları takip edelim derken kendi isteklerimizin ne olduğunu düşünmeye bile vakit bulamaz hale geliyoruz.

“Sürekli arzu uyaranlarıyla manipüle edilen insan, merkezini bulmakta, merkezinde kalmakta zorlanıyor artık. Her an ve sürekli olarak dışarıya kaçma, dışarıya odaklanma, dışarıdan etkilenme, dışarıya heveslenme hali içinde…”

Oysaki bu sürüklenme halinin dışına çıkmak, odağımızı kendimize çevirmek, merkezimizi bulmak mümkün. Nasıl mı? İşte bu kitap tam da bunu açıklamak için yazıldı.

“Sizi bir arayışa değil bir buluşmaya davet ediyoruz.”

 

Eser Adı: Beni İncitemezsin
Yazar Adı: Müthiş Psikoloji
Yayınevi: Destek Yayınları
Türü: Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı: 176