Onur Dilber, en iyi erkek oyuncu seçildi!

Senaryosunu Seyid Çolak ve Güven Adıgüzel’in kaleme aldığı yönetmenliğini Seyid Çolak’ın üstlendiği ”Kapan” filminin başrol oyuncusu Onur Dilber, iran’da düzenlenen Gilak International Film Festival”de en iyi erkek oyuncu seçildi. Ünlü oyuncu Onur Dilber bu güzel haberi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; ”Filmimiz kapan ile iran’da ödüle layık görülmüşüm. Ne mutlu. Tüm ekibimize ve festival jürisine teşekkürler” ifadelerini kullandı.
Kapan filminin konusu; Beş yakın arkadaş, yaşadıkları adada sıradan bir yaşam sürer. Ancak içlerinden birinin aniden ortadan kaybolması hepsinin hayatının değişmesine neden olur. Bu sırada vahşi bir kurt, adada yavrulayıp kendisine bir yaşam alanı yaratmaya çalışır. Bu durum grubun yaşadığı gerilimin artmasına neden olur.

Fragamnı izlemek için tıkla!
Peki Onur Dilber kimdir ?

1982 yılında Trabzon‘da doğmuştur. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. Haliç Üniversitesi‘nde ileri oyunculuk masterı yaptı. Duru Tiyatro bünyesindeki Şah Mat doğaçlama gösteri grubunda yer aldı. 2012 – 2017 yılları arasında yönetmenliğini, Birol Güven ve Müfit Can Saçıntı‘nın yaptığı “Seksenler” dizisinde Bekçi Bekir karakterini canlandırmaya başladı >>Devamını okumak için tıklayın!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap