Vatan Şaşmaz, ölümünün 3.yılında unutulmadı!

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, ölümünün 3.yılında da unutulmadı. Çocuklar duymasın dizisinde yıllarca birlikte rol aldığı Pınar Altuğ, Ferdi Akarnur ve yıllar önce birlikte program sunduğu Melike Öcalan gibi ünlü isimler Vatan Şaşmaz’ı ölümünün 3.yılında unutmadı.
Güzel oyuncu Pınar Altuğ sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, bir fotoğraf paylaşarak altına ”Keşke yine böyle fotoğraflar çekebilseydik, özlüyorum” ifadelerini kullandı.

Sunucu Melike Öcalan, eski fotoğrafları paylaşarak altına şu notu düştü; ”Anlatılmaz yaşanır, bizimle beraber yaşayan kocaman ülkeme ve sana minnetle Vatan Şaşmaz. İyi ki aynı döneme denk geldik, iyi ki hep birlikte büyüdük.. iyi ki” ifadelerini kullandı.

Ünlü yapımcı Polat Yağcı ise eski zamanlardan kalma bir remi paylaşarak altına; ”Herkesin acısı sevgisi kadar derler. Bizim sevgimiz de, acımız da, özlemimiz de çok fazla! Aramızdan ayrılışının bugün 3’üncü yılı ama kalplerimiz hep bir. Huzur içinde uyu dostum.” ifadelerine yer verdi.

Çocuklar Duymasın dizisinde yıllardır aynı sahneyi paylaştığı rol arkadaşı Ferdi Akarnur ise birlikte çekilmiş bir resim paylaşarak üzerine; ”Özlüyoruz o günleri” yazdı.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap