Fundyy yıllar sonra yeniden müzikseverler ile buluştu!

Bir döneme şarkıları ile damga vuran güzel şarkıcı Fundyy, 2011 yılında yayınladığı ve milyonlarca dinlenme ile müzikseverlerin büyük beğenisini kazanan çalışması ”Gamzende uyut beni”yi yeniden seslendirdi. DMC etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlanan şarkı kısa bir sürede 200 bin’e yakın görüntülenme aldı.
Sözleri Fundyy’e müziği Yusuf Tomakin’e ait olan şarkının düzenlemesini Mustafa Ceceli hazırladı. Mix, mastering’ini Koray Püskül’ün yaptığı ”Gamzende uyut beni”nin yönetmen koltuğunda Fundyy ve Caner Demiroğlu oturuyor. Sosyal medya hesabından yeni klibini paylaşan güzel şarkıcı şu ifadelere yer verdi; 2011’ in şarkısını 2021’de çıkarmak varmış kaderde; önce bunu nasip eden Yaradan’a, sonra yaralarıma teşekkür ederim.”
”Klip aslında bu şarkının hikayesini anlatmakta. Derinlerden gelen bir aşkın ruhen bitirdiği bir kadının küllerinden doğuşunu vurguluyor. Benim müzik yolumu açan kıymetli patronum @samsundemir her derdimi, kahrımı çeken prodüktörüm @tolga.aykutt , mükemmel aranjesi ile şarkıyı başka bir standarda taşıyan üstadım @mustafaceceli ve bestesini ikiletmeden bizlere veren @yusuftomakin’e , benimle sabırla ilgilenen @turkanbulbul ‘e, attığım her adımda yanımda olan dostum @kerimutluu’ya ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim. Ailem sonsuz desteğiyle arkamda durdukları için onlara ayrıca müteşekkirim.Zorlu bir yoldan sizlere geldim. Sizler ise en güzel teşekkürü hak ediyorsunuz beni bu noktaya taşıdığınız için”

Video klibi izlemek için tıkla!

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap