Günay İbrahimli ve Ceyhun Qala’dan aşk dolu proje!

Günay İbrahimli ve Ceyhun Qala’nın uzun süredir hazırlıklarına devam ettikleri ancak pandemi nedeniyle bir süredir yayınlayamadıkları ”Can Parəm” tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.
Günay İbrahimli; ‘bu şarkıyı sevenlerimizle paylaşmak için çok bekledik ama şimdi en güzel zaman çünkü sevgililer günü. Her zaman sevip sevilmeniz ve şarkımızın kalplerinize dokunması dileğimle’ diyerek şarkıyı sevenlerine emanet etti. Sözü ve müziği Ceyhun Qala’ya ait olan projenin aranjesini ise Terlan Məmmədhüseynov üstlendi.

İddialı yorumuyla dikkatleri üzerine çeken Günay İbrahimli ile başarılı sanatçı Ceyhun Qala’nın ses renklerinin ahengi ve uyumu da dinleyicisine yansıdı. Günay İbrahim’in ilk projesinin de söz yazarı olan Ceyhun Qala; ‘şarkımızı Türkiye’de de umarım çok sever ve dinlersiniz’ dedi.

Günay İbrahimli ve Ceyhun Qala’nın yeni şarkısı ”Can Parəm”, Türkiye’nin en güçlü YouTube partnerlerinden ve müzik şirketlerinden Wediacorp Music etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi ‘’Ceyhun Qala’’ YouTube kanalında yayında!

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap