Bir döneme şarkıları ile damga vuran güzel şarkıcı Medusa, Arslantürk ile yaptığı düet çalışması ”El yerine” ile yeniden müzikseverlerin karşısına çıktı. Söz, müziği Arslantürk’e ait olan şarkının aranje ve mix, masteringini Arslantürk hazırladı. Video klibin yönetmen koltuğunda ise Berk “Brizzy” Yılmaz oturuyor. ”El yerine” geçtiğimiz günlerde DMC etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlandı.
Arslantürk yeni çalışması ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı. Yaptığı açıklamada; ””El yerine” nihayet çıktı! Herkesin acayip acayip şeyler dediği günler yaşıyoruz, bu cepte..

@ugrulhanakbaba ile mırıldanmalı başlayan demo süreci, @meduonline vokallerini yolladıktan sonra gerçek bir şarkıya dönüştü. Sonra aradan zaman geçti, bir gün @orhanosman “sahneden önce kaydedelim” dedi.. mükemmel bir solo çaldı buzukisiyle şarkıya, @fenocan “bunu her yerde duyurmamız lazım” dedi bütün iletişimi sağladı.. @dmccomtr “o işi bize bırakın” dedi.. yolu gösterdi bize @hazaluzunn “yolda kaybolmayın diye buralardayım dedi” oradaydı da her zaman..

bitirdik şarkıyı..

Hepberaber “klip lazım” dedik.. @brizzygraphy ” @mr.fatihtetik ile hallederiz, bize güvenin” dedi. Halletti, hem de ne halletmek.. @tugcebozkusofficial “ben oynarım” dedi.. oynadı. @ayhanhuzmeli “gelin istediğinizi çekin, kapımız açık” dedi @sureyya.teras manzarasında mükemmel görüntüler çektik..

Anlayacağınız herkes çok güzel şeyler söyledi..

Gözlerimi ışıldatan çok şey duydum geçtiğimiz günlerde, Ay ışığında keyifle dans eden bir palamut gibi hissediyorum sayenizde 🙂 Dikkatli bakarsanız görürsünüz uçsuz bucaksız bir denizde bahsettiğim dans eden güzel palamut’u..

Hepinize çok teşekkür ederim!” ifadelerine yer verdi.

Video klibi izlemek için tıkla!

Translate »