CNS Production ve HM Productions’un yapımını Serkan Günay, Hakan Yusufoğulları ve Mesut Erbaş’ın yapımcılığını üstlendiği sinema filmi, Murat Göğebakan’ın yaşam öyküsünü sinema perdesine taşıyacak. ”Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filminin teaserı ve afişi yayınlandı. 8 Aralık’ta vizyona girmeye hazırlanan filmin yönetmenliğini Ali Ayyıldız üstlenirken, senaryosu Ali Ayyıldız, Lütfi Albayrak ve Sezgin Irmak imzası taşıyor ve unutulmaz sanatçıyı başarılı oyuncu Burak Sevinç canlandırıyor.
Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç’e, Tuvana Türkay ve Hande Soral eşlik ettiği filmin oyuncu kadrosunda Merve Kansu, Necmi Yapıcı, Feride Çetin, Levent Tülek, Durukan Çelikkaya, Faruk Pakiş, Güney Kılınç yer alıyor. 46 yıllık yaşamına büyük başarılar sığdıran ve Anadolu rock müziğinin önemli isimlerinden biri olan Murat Göğebakan’ın hayatı film oluyor. Göğebakan’ın çocukluğundan itibaren sanatla tanışması, hayata tutunması, aşk ve sınavlarını konu alıyor.

Kan kanseriyle mücadele eden ve uzun tedavi sonrası hayatını kaybeden usta sanatçı Murat Göğebakan’ın hayatını anlatan filmin çekimleri tamamlandı.Yönetmenliğini Ali Akyıldız’ın üstlendiği filmin kadrosunda Burak Sevinç, Tuvana Türkay, Hande Soral gibi sevilen isimler yer alıyor. Film 8 Aralık’ta sinemalarda olacak.