Kahraman Tazeoğlu’nun yeni menajeri belli oldu

Bukre, başka, Allaha emanet ol, Simru, vazgeçtim gibi bir çok sevilen kitabın yazarı Kahraman Tazeoğlu, yeni menajeri ile anlaştı. Binlerce başarılı organizasyon’da yer alan ve geçtiğimiz yıllarda içerisinde kendi menajerlik şirketini kuran İbrahim Koç, Tazeoğlu’nun yeni menajeri oldu. Milyonlarca okuyuca hitap eden başarılı yazar Kahraman Tazeoğlu bu haberi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla sevenleri ile paylaştı.
Tazeoğlu yaptığı paylaşımda; ”Artık yola, pek çok ünlü ile çalışmış mesleğini en iyi icra edenlerden biri olan İbrahim Koç’la devam edeceğiz. Bu dönemde geçici olarak menajerliğimi üstlenen çok sevdiğim kardeşim @halil_ucarofficial sana da desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim. Varolasın canım kardeşim” ifadelerini kullandı.
Daha sonrasında ise başarılı menajer İbrahim Koç, Kahraman Tazeoğlu’nun resmini paylaşarak; ”Kıymetli dostum @kahramantazeoglu ile birlikte çıktığımız bu yolculuğun “Çok keyifli ve uzun” olacağına inancımız sonsuz. Sizsiz olmaz, bir “Hayırlı olsun” alırız” dedi. Bu paylaşımın altına Kahraman Tazeoğlu’ndan da bir yorum geldi. Tazeoğlu; ”Yeni dönemde beni temsil etmem çok heyecan verici. Birlikte devam edeceğimiz bu yolun her ikimizi de hayallerimize kavuşturması dileği ile” ifadelerine yer verdi.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap