Sevilen oyuncu kanser hastaları için saçını kestirdi

Çukur dizi ile tanıdığımız başarılı oyuncu Kayhan Pinç, Kanser Savaşçıları Derneği’nin kemoterapi gören hastalar için başlattığı ‘Saçım Saçın Olsun’ kampanyasına saçlarını bağışladı. Sizler için görüştüğümüz oyuncu Kayhan Pinç, bu olayın bir hikayesi olduğundan bahsederek; ”Bu saç traşı ile ilgili başımdan geçen olayda, kalplerin ne kadar temiz ve naif olduğunu bir kez daha anladım” ifadelerini kullanarak şöyle devam etti.
”Senelerdir Kadir Alkan bey’e gitmek istiyordum ama bir türlü nasip olmamıştı. Bir gün yakın arkadaşıma bahsetmiştim, onun da Kadir bey’i tandığını biliyordum ve Kadir bey’inde yoğun bir takvimi söz konusuydu. Arkadaşımdan rica ederek benim için randevu alırmısın dedim, oda olur demişti. Kısa bir süre sonra sosyal medya’da gezerken keşfette Kadir bey’in ”Saçım saçın olsun” kampanyasını gördüm. Bende bir dizi projesi icin saçımı kestirmem gerekiyordu ve o an dedim ki, saçım çöpe gideceğine hayırlı bir işe vesile olsun diyerekten kendisine mesaj attım. Kendisi yoğunluktan dolayı mesajımı görmedi. O günlerde de zaten yanında çalışan çalışma arkadaşlarından Hasan Özdek, arkadaşımız beni bi arkadaşımın instagram sayfasında görmüş ve yazacakmış, Kayhan abiyi getir de saçına bi bakım yapalım diyerekten, diziyi severek takip ediyoruz ve kendisi ile tanışmak isteriz. Fakat islerin yoğunlundan fırsat bulamamış Hasan arkadaşımız, ben salonu tekrar aradım ve bir bayan çıktı telefona, kendimi tanıtarak sizlerin sosyal medya hesabınızda gördüğüm, Saçım saçın olsun kampanyasına destek olmak istediğimi ifade ettim.”
”Tabiki dedi bayan arkadaş, lakin iş yoğunluğundan Kadir bey’in ilgilenemeyeceğini ve Hasan bey’in ilgileneceğini söyledi, bende tabiki dedim. O bayan Hasan bey’e söylemiş, Hasan bey şok olmuş biraz, demiş ki; ben zaten yazacaktım Kayhan abiye ama mesaj atmadım nasıl olur demiş, valla geliyor bugün demiş. Salona gittim ve Hasan beni karşısında görünce çok şaşırdı. Yani anlatmak istediğim şu; senelerdir traş olmak istedim nasip olmadı lakin kanser hastası arkadaşlarımıza abilerimize ablalarımıza bağış yapmak icin niyet ettik 24 saatte niyetimize kabul oldu. Aynı zamanda Hasan özden kardeşimizin istediği de oldu. Kalp çok önemli, herkes kalbinin ekmeğini yer dedikleri olay bu olsa gerek. Basımdan böyle olay geçti. Ve bu beni baya bi etkilemişti. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Vatandaşlarımızında bu tür projelere daha duyarlı olmalarını istiyorum. Elimden geldiği kadarı ile de sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya çalışıyorum. Son olarak Kadir Alkan bey’e, Hasan Özdek karşimize ve tüm salon çalışanlarına gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.”

Share via
Copy link
Powered by Social Snap