Ramazan ayında hangi kanalda hangi program var?

Ramazan’da hangi kanalda hangi programlar var ? Ramazan ayı boyunca hem iftar saati vakitlerinde hem de sahur saati vakitlerinde yayınlanacak olan Ramazan programları da ekranlara gelmeye başlıyor. İftar ve sahur programları ile sevilen hocaları izleyiciyle buluşturuyorlar. İşte, kanal kanal Ramazan ayı TV programları.
ATV’de Ramazan;

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bu sene ise aynı şekilde Ramazan Ayı boyunca her gün saat 19.20’de İftar Özel, 02.45’te ise Sahur Özel programları ile ekran karşısında olacak.

Kanal 7’de Ramazan;

Ramazan Ayı boyunca Muhsin Bay’ın sunumu ve Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle İftar Saati programı 18.50’de, Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti 01.45’te Kanal 7 ekranlarında olacak.

Kanal D’de Ramazan;

M. Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti, Ramazan boyunca her gün 02.30’da Kanal D ekranlarında olacak.

TRT1’de Ramazan;

Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel programı Ramazan Ayı boyunca 18.30’da, Sahur Bereketi programı ise saat 02.30’da TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Beyaz TV’de Ramazan;

Orhan Çakmak’la Sahur sofrası Ramazan ayı boyunca her gece 03.15’te Beyaz TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Star TV’de Ramazan;

Halil Necipoğlu İle Ramazan Bereketi, Kur’an-ı Kerim tilavetleri, Esma’ül Hüsna, ilahiler, meal okumalari ve konukları ile her gece saat 03.00’de Star TV’de izleyicisi ile buluşacak.

Akit TV’de Ramazan;

Geylani Kararslan’ın sunumu, değerli hocaların sohbetleri, ile sizleri “Sahur Bereketi” programı Ramazan ayı boyunca her gece 02:15’de Akit TV ekranlarında.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap