En güzel film önerileri! Sonbahar’da keyifle izlenecek film tavsiyeleri

İşten geldiniz ve ailenizle yada kendi başınıza hangi filmi izlesem diye onlarca internet sitesinde dolaşmanıza gerek yok, sizler için araştırdık ve en güzel 10 filmi bir araya getirdik. Sizin en sevdiğiniz yada favori filmleriniz hangileri bilmiyoruz, lakin bu filmlere de bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

1 ) Aşk Olsun

Yönetmen: Murat Serezli, Neslihan Yıldız Alak
Oyuncular: İlker Aksum, Sedef Avcı, Kenan Ece
Yapım: 2015
Tür: Aşk, Komedi
Konusu: Kadınlara “aşk doktorluğu” yaparak hayatını kazanan Ozan’ın yeni müşterisi Ceyda, ayrıldığı sevgilisi Caner’e geri dönebilmek amacıyla Ozan’ın yardımını ister. Fakat Caner, yaşadığı aşk acısını unutmak için yeni bir ilişkiye yelken açmıştır bile. Hiç hesapta yokken aşk doktoru Ozan, Pınar ile karşılaşır ve ona aşık olur. Bu arada esas görevini de unutmaz ve eski sevgililerin tekrar bir araya gelmesi için bir oyun düzenler. Fakat Ozan’ın planını Pınar fark eder ve Ozan’ın hayalini kurduğu ilişki başlamadan nihayete erer. Arap saçına dönen ilişkiler ağında bu eğlenceli dörtlü kendi mutlu sonlarını yakalayabilecekler midir?
Fragmanı izlemek için tıkla!

 

2 ) İçimdeki Ses

Yönetmen: Çağrı Bayrak
Oyuncular: Engin Günaydın, Leyla Lydia Tuğutlu, Füsun Demirel
Yapım: 2015
Tür: Komedi
Konusu: Selim, kendi kendisini küçük dünyasına hapsetmiş bir yazardır. Özgüven yetersizliğinden, pek kimseyle doğru düzgün ilişki kuramayan Selim yalnızlığına çare olarak umreden yeni dönmüş annesi Mehpare ile birlikte yaşamaya karar verir. Bir gün spor salonuna gittiğinde sakarlığı sayesinde Ayşıl adında bir kadın ile tanışır. Ayşıl hem zengin hem de herkesin jayran olacağı kadar güzel bir kadındır. Beklenmedik biçimde Ayşıl Selim’e aşık olur! Her şeyden bunalmış olan bu kadın mutluluğa giden yolun Selim’in annesi ve onun arkadaş grubundan geçtiğine inanır.. Aşk dolu bu macerada hem Selim’in hem de Ayşıl’ın başına bir seri komik olaylar gelecektir…
Fragmanı izlemek için tıkla!

 

3 ) Su ve Ateş

Yönetmen: Özcan Deniz
Oyuncular: Özcan Deniz, Yasemin Allen, Burçin Birben
Yapım: 2013
Tür: Aşk, Dram
Konusu: Dil eğitimi için Londra’ya giden ve eğitimi bittikten sonra da orada yaşamaya devam eden Yağmur, Kemal’le tesadüf eseri bir uçakta karşılaşır ve tesadüfler peşlerini bırakmaz. Yağmur, çok az tanıdığı ve gizemli bir yönü olduğuna inandığ Kemal’e aşık olmuştur ve aralarında bir ilişki başlar. Hayatına giren diğer adamlardan farklı olan Kemal’in ise Yağmur’dan sakladığı çok büyük sırlar vardır. Londra’da rüya gibi günler geçiren çiftin, bugünleri kısa sürede geride kalacaktır. Asıl adı Haşmet olan Kemal, büyük bir aşiret hesaplaşması ve kan davasının içerisindedir. İki aşiretin, kanı karşılıklı olarak durdurması da tamemen Haşmet’e bağlıdır. Yağmur’u da içine sürükleyecek karanlık olaylar ise kapıdadır.
Fragmanı izlemek için tıkla!
4 ) Kızım ve Ben

Yönetmen: Murat Gürvardar
Oyuncular: Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu, Gizem Hatipoğlu
Yapım: 2018
Tür: Dram, Polisiye
Konusu: Hayalini kurduğu polis akademisine giren ve birincilikle mezun olan Doruk, zengin bir ailenin tek çocuğudur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap’a aşık olur ve evlenirler. Fakat kızları Zeynep’in doğumundan bir süre sonra bunalıma giren Serap evi terk eder. Özel harekat polisi olan Doruk, bir yandan zorlu görevini başarıyla yerine getirmeye çalışırken, bir yandan da kızı Zeynep’e hem annelik hem de babalık yapar. Kızıyla aralarında çok güzel bir bağ oluşmuşken evi terk edip giden Serap tekrar çıkagelir ve her şey değişir. Baba ve kızın hayatında zorlu bir dönem başlamıştır.
Fragmanı izlemek için tıkla!

 

5 ) Şampiyon

Yönetmen: Ahmet Katıksız
Oyuncular: Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah, Fikret Kuşkan
Yapım: 2018
Tür: Dram, Biyografik
Konusu: Efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini konu ediyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile ilgilenmeyenlerin bile sevgisini kazanan bir attır. Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş, birlikte unutulmaz başarılara imza attılar. İkilinin 1996 yılı Gazi Koşusu’ndaki 2:26:22’lik rekoru hala geçilemedi.
Fragmanı izlemek için tıkla!

 

6 ) İkimizin Yerine

Yönetmen: Umur Turagay
Oyuncular: Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor
Yapım: 2016
Tür: Aşk
Konusu: Küçük bir kasabada yaşayan ve sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış genç bir kadındır. Hayata dair çözülmeyen soruları olan genç kadın kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca her şey değişir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek’e aşık olmaktan alıkoyamaz. İkili arasında büyük bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de kaderini kökünden değiştirecektir.
Fragmanı izlemek için tıkla!

 

7 ) Sonsuz Aşk

Yönetmen: Ahmet Katıksız
Oyuncular: Fahriye Evcen, Murat Yıldırım, Fatih Al
Yapım: 2017
Tür: Dram, Aşk
Konusu: Zeynep, küçük şeylerle mutlu olan, kardeşi ile kurduğu küçük düzeninde yaşayan bir kadındır. Can ise genç yaşta profesör olan işine bağlı bir cerrahtır. Hiçbir ortak yönleri yokmuş gibi görünen Can ve Zeynep aniden ve beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına girdiklerinde, sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir fakat bu aşk beraberinde aşılması çok zor engelleri getirmektedir.
Fragmanı izlemek için tıkla!

 

8 ) Hadi Be Oğlum

Yönetmen: Bora Egemen
Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Alihan Türkdemir, Sezai Aydın
Yapım: 2018
Tür: Dram
Konusu: Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe’ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali’nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir.
Fragmanı izlemek için tıkla!
9 ) Seni Seviyorum Adamım

Yönetmen: Biray Dalkıran
Oyuncular: Gizem Karaca, Barış Kılıç, Yıldız Kültür
Yapım: 2014
Tür: Dram, Aşk, Komedi
Konusu: Berk Ataman, müzik yapımcısı olarak parlak yıllarını geride bırakmıştır. Mesleğinde soğuyan Berk, krizin etkilerini silmek için Kıbrıs’ta bir sahil kasabasında hayatını sürdürmeye karar vermiştir. Gönül işleriyle de arasının iyi olmadığından yaşadıklarından sonra artık emindir. 13 yılını bu şekilde sakin, huzurlu ve yalnız bir şekilde geçirmiştir. Evi ve teknesi hayatındaki en önemli iki şeydir, başka bir derdi de yoktur. Ta ki Ezel ile tanışana kadar… Ezeli her anını dolu dolu yaşayan, yetenekli, neşeli ve heyecanlı ruhuyla Berk’in karanlığa gömülen dünyasını aydınlatmaya başlar. Ancak bu aydınlık yeni bir karanlığı da beraberinde getirecektir. Çünkü Ezel ile ilgili alacağı bir haber ikilinin aşkını büyük bir sınavdan geçirecektir.
Fragmanı izlemek için tıkla!

 

10 ) Çok Uzak Fazla Yakın

Yönetmen: Türkan Derya
Oyuncular: Burcu Biricik, Özgün Çoban, Kaan Yılmaz
Yapım: 2016
Tür: Dram, Aşk
Konusu: Bugüne kadar İkinci Bahar, Kara Melek, Yeditepe İstanbul, Hırsız Polis ve Gönül İşleri gibi birçok diziye imzasını atan yönetmen Türkan Derya’nın ilk uzun metrajlı yapımı büyük bir aşk hikayesini anlatıyor.
Fragmanı izlemek için tıkla!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap